Typ: CSKA Moskwa wygra 1.tercje i mecz

Kurs: 2.08

samil

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam serdecznie wszystkich typerów to będzie mój drugi typ na dzisiaj z hokeja. Chodzi to o spotkanie CSKA Moskwa - Nowosybirsk które rozpoczyna się o godzinie 17:30. Niepodważalnym faworytem na to spotkanie są gospodarze, drużyna ta na 29 meczy ma 22 wygrane i tylko 7 przegranych spotkań zajmuje też pierwsze miejsce w tabeli. Bilans bramek tej drużyny to 97 strzelonych i 58 straconych goli. Natomiast goście zajmują 8 miejsce w tabeli i z 28 meczy wygrali tylko 11 spotkań resztę przegrali. Bilans bramek tej drużyny to 773 strzelone i 85 stracone bramki. Na ostatnie 5 spotkań maja tylko 3 wygrane i dwie przegrane, natomiast gospodarze mają świetną forme i 5 wygranych pojedynków z rzędu. Grają na wyjeżdzie a z tego co widzimy na wyjeździe nie idzie im zbyt dobrze strzelanie bramek dlatego też CSKA Moskwa grająca u siebie napewno w pierwszej tercji strzeli jakąś brame i ją wygra, a wygranie spotkania to tylko formalność. Dlatego moim typem na to spotkanie jest wygranie pierwszej tercji gospodarzy i całego meczu po kursie 2.08 który znajdziemy na fortunie. Zapraszam do tej analizy chociaż krótka to myślę że warto obstawić ten typ. Pozdrawiam wszystkich grających to zdarzenie życze zieloności kuponów i dobrego dnia