Typ: 1X

Kurs: 1.93

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. W ramach rozgrywek rosyjskiego hokeja na lodzie, a dokładniej w ramach: KHL - Play Offy - 1/8-finału, o godzinie 15.00 w niedzielę rozpoczną się zmagania następujących drużyn: Jokerit - Jarosław. Będzie to mecz rozegrany przy ograniczonej liczbie widzów. Mecz zostanie rozegrany przez ekipę Jokerit u siebie na innym stadionie - Arena-2000 Lokomotiv. Będzie to 3 runda. Jarosław prowadzi w serii 2-0. Tak jest - Jokerit przegrał już dwa mecz z Jarosław w fazie play off. W pierwszym meczu ulegli skromnie bo 1 : 0 na wyjeździe, tracąc bramkę dopiero w 5 minucie trzeciej tercji, zaś w drugim i tym samym ostatnim bezpośrednim meczu Jarosław wygrał już zdecydowanie, bo 5 : 0. Teraz czas na trzeci z kolei mecz. Jokerit kolejny raz nie jest stawiany w roli faworyta. Bukmacherzy określają jako faworyta drużynę gości, czyli ekipę Jarosław. Jednak jak popatrzeć na wcześniejsze bezpośrednie mecze to Jokerit w trzecim od końca meczu wygrał w doliczonym czasie gry z Jarosław (u siebie), a jeszcze wcześniej wygrał z nimi na wyjeździe 1 : 4. Stąd też mój typ. Myślę że Jokerit nie jest bez szans w tym meczu i przynajmniej remis z niego wyniesie, jak nie wygra w regulaminowym czasie. Jarosław po dwóch wygranych tym razem może trochę spuścić z tonu, co powinien wykorzystać ich rywal. Pozdrawiam.