baner

Autor:

Mądrydebil

28 x typer dnia, 3 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Jokerit pomimo niezłego meczu w Niżny Nowogrodzie poległ. Klub z Helsinek grał jedynie przez dwie tercje, a w tej środkowej po prostu spał. To Torpedo odwróciło losy tej rywalizacji i nawet gol na remis wysokiego Marko Anttili nie dał dogrywki. Rezultat 2:3 stał się faktem i jutro nadejdzie dobra okazja do powiększenia przewagi nad przeciwnikiem ze swojej dywizji. Vityaz to rywal, który bardzo leży przyjezdnym i wielokrotnie z nimi wygrywali na przestrzeni kilku sezonów. Ostatnie zwycięstwo ekipy z Podolska datujemy na październik 2016 roku, a to przecież ponad cztery lata temu. Z tych statystyk z pewnością zdają sobie sprawę hokeiści Jokeritu, ale na tym poziomie nie można nikogo lekceważyć. Dwa punkty to cel Pajaców na to spotkanie i każdy inny rezultat będzie dla nich rozczarowaniem. Przede wszystkim mocne wejście w mecz, strzelenie szybkiego gola i kontrolowanie spotkania to cel gości na to dzisiejsze spotkanie. Vityaz ma z tym problem i często pierwsze minuty nie są w ich wykonaniu najlepsze. Uważam, że ekipa z Helsinek będzie chciała zapomnieć o niepowodzeniu w Niżny Nowogrodzie i od początku weźmie się do pracy. Po pierwsze są mocnym faworytem w tym meczu, a ostatnie niepowodzenia trzeba sobie odbić, dzisiaj jest do tego świetna zatem okazja.