Typ: HA 1 kwarta: Shanghai +5,5 pkt

Kurs: 1.8

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na środę z mojej strony będzie analiza meczu koszykówki z chińskich rozgrywek CBA kolejka 35 w ramach to których o godzinie 8:35 rozpoczną granie następujące drużyny: Shanghai z Guangdong. Shanghai to 13 drużyna tabeli. Do tej pory grali 32 razy i z tego 14 razy wygrali zaś 18 razy odnieśli porażkę. Drużyna ta walczy o wejście do pierwszej dwunastki rozgrywek. Guangdong to 2 drużyna tabeli. Do tej pory grali 32 razy i z tego 28 razy wygrali zaś 4 razy odnieśli porażkę. Drużyna ta walczy o zajęcie 1 miejsca z drużyną Liaoning. O 1 mecz mają z nią gorszy bilans. Guangdong ma tylko 4 mecze przegrane a 1 z tych przegranych spotkań to właśnie mecz z 28 grudnia 2020 roku kiedy to przegrali u siebie z Shanghai. 1 połowa w tamtym meczu była wyrównana a w drugiej to zespół Shanghai odskoczył rywalowi i finalnie wygrał 92 : 117. Dlatego też wybrałem właśnie ten mecz. Myślę że 1 kwarcie drużyna gospodarzy powalczy jak równy z równym z tym przeciwnikiem. To że ostatnio z nimi wygrali znaczy dla mnie to że drużyna wicelidera może im po prostu leżeć i może im się dobrze z nimi grać. Bufor bezpieczeństwa w postaci +5,5 punkta powinien urealnić wejście tego typu. Pozdrawiam.