Typ: HA 1 kwarta: Uni Girona K +5.5

Kurs: 1.85

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam. Na czwartek do przeanalizowania wziąłem jeszcze mecz z rozgrywek: EUROPA: Euroleague Women O godzinie 20.00 ma rozpocząć się mecz pomiędzy Uni Girona K - UMMC Ekaterinburg K Będzie to mecz drużyn które ostatnio mają niezłą passę meczów wygranych. Uni Girona K wygrywa od 7 spotkań licząc mecz ligowe i mecz z analizowanych rozgrywek. Ostatnio wygrały na wyjeździe z TTT Riga K 79 : 81 zaś wcześniej w meczu ligowym na wyjeździe wygrały z Araski K 54 : 62. W tabeli rozgrywek hiszpańskich drużyna ta zajmuje 3 miejsce, zaś w ramach rozgrywek Euroleague Women drużyna ta jest na 2 miejscu zaraz za dzisiejszymi przeciwniczkami. UMMC Ekaterinburg K ostatni mecz w ramach analizowanych rozgrywek wygrały u siebie z Schio K. 83 : 61. W rosyjskich rozgrywkach drużyna ta obecnie jest wiceliderem. Do tej pory ekipy te spotkały się 2 razy z tym że jeszcze w 2015 i 2016 roku. W obu tamtych meczach wygrywał ekipa UMMC Ekaterinburg K. tyle że teraz mamy nowy sezon i można powiedzieć że ekipy te mają czystą kartę. Ja w tym meczu stawiam na pierwszą kwartę na zespół gospodyń. Uważam że po pierwszej kwarcie nie będą przegrywać o więcej niż o 5.5 punktów. Na takie wydarzenie jest kurs 1.85 na stronie Fortuna. Pozdrawiam i do następnej analizy.