baner

Autor:

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam wszystkich. Kolejny z mojej strony typ będzie z koszykówki hiszpańskiej (rozgrywki ACB kolejka 8) i zaplanowany na godzinę 21:15 mecz pomiędzy następującymi drużynami: Obradoiro CAB - Valencia. Obie te drużyny ostatnie swoje mecze wygrały. Gospodarze analizowanego spotkania wygrali na wyjeździe z Gran Canaria 75 : 85 choć 3 pierwszej kwarty wcale nie wskazywały że ten mecz tak wysoko wygrają - w tym meczu zadecydowała głównie ostatnio czwarta kwarta. Goście analizowanego spotkania ostatni mecz grali z Zaragoza u siebie i mecz ten wygrali choć pierwsza i druga kwarta była w ich wykonaniu słaba dopiero za grę wzięli się w trzeciej i w czwartej kwarcie co przyczyniło się do zwycięstwa przez nich 93 : 84. 7 - 5 - 2 tak wygląda bilans gospodarzy czyli mają 7 meczy rozegranych w tym 5 wygranych i 2 przegrane. W tabeli zajmują 4 miejsce i mają uzbierane 10 pkt. 6 - 3 - 3 tak wygląda bilans gospodarzy czyli mają 6 meczy rozegranych w tym 3 wygrane i 3 przegrane. W tabeli zajmują 9 miejsce i mają na koncie 6 pkt. Uważam że drużyna gości mocno zawsze ten mecz i wygra pierwszą kwartę. W ostatnim swoim meczu zawalili pierwszą i drugą kwartę, potem musieli gonić wynik i dlatego też uważam że tym razem niepowtórzą tego błędu i wezmę się za dobrą grę od samego początku. Powinno im na tym zależeć gdyż zajmują nie za wysokie 9 miejsce w tabeli. Pozdrawiam