Kurs: 1.75

Partner: lvbet

arturb333

65 x typer dnia, 8 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Witam! Na środę 23 grudnia proponuję typ z koszykówki. Będzie to tym razem koszykówka kobiet a dokładnie liga turecka (KBSL Women) i mecz Izmit Belediyespor K - Nesibe Aydin K. Mój typ na to spotkanie to wygrana ekipy przyjezdnych Nesibe Aydin K i to różnicą co najmniej 4 pkt. Gram ten typ w LVBet po kursie 1.75. Nesibe Aydin K to naprawdę bardzo solidnie wyglądająca drużyna w tym sezonie. Ich bilans to 9 wygranych i 1 przegrana, ale przegrana z Fenerbahce K i to po walce 85 - 91 (dla porównania Izmit Belediyespor K przegrał z Fenerbahce K 64 - 101 i już to daje jakieś podstawy do wysnucia pewnych wniosków). Główne niebezpieczeństwo stwarzają Snytsina, Hebard i Peddy i to trio wspomagane przez pozostałe zawodniczki gra bardzo dobrze. Izmit Belediyespor K ma bilans 5 wygranych i 6 przegranych. Jednak te zwycięstwa to nad drużynami z ostatnich 5 miejsc w tabeli. Z pozostałymi ekipami porażki. Siksniute i Wheeler to 2 główne strzelby w tej ekipie. Moim zdaniem różnica klas jest widoczna, myślę, że Nesibe Aydin K wygra ten mecz a różnica 4 pkt to nie jest coś, co nie byłoby w ich zasięgu. Mam nadzieję, że jutro przyjezdne potwierdzą swą wyższość.