Typ: Under Poniżej 159.5 punktów

Kurs: 1.56

Ksysiek98

65 x typer dnia, 9 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Kolejny dzień z Energa Basket Ligą. Wczoraj mnóstwo szczęścia, bo gdyby Spójnia Stargard zdobyłaby punkt więcej, to typ byłby przegrany. Bardzo słaba postawa w 4 kwarcie jednak to zapewniła. Dzisiaj mamy 2 spotkania. Najpierw o 17:35 w Lublinie. Start podejmie Śląsk Wrocław. Gospodarze podłamani na pewno tą porażką z Zaragozą będą chcieli się odegrać. Stracili 2 punkty w ostatnich sekundach rzutem z dystansu. Można powiedzieć, że byli drużyną, która nie odstawała, a w 2 połowie kontrolowała spotkanie. No cóż, tak też bywa, taka porażka może ich wzmocnić i mam taką nadzieję, bo mają grupę, w której nie muszą zająć ostatniego miejsca. Jeśli chodzi o rywala, to ten wygląda dobrze w tym sezonie, zwłaszcza w defensywie. Traci mało punktów, także w ich meczach tych punktów nie pada zbyt dużo, podobnie jak u rywala. Ja zwróciłem uwagę szczególnie na mecze bezpośrednie. W tych w 3 ostatnich spotkaniach ani razu nie padało więcej niż 160 punktów. Patrząc na to, co ostatnio grały obie ekipy i jak wygląda ich taktyka to wydaje mi się, że będzie to mecz, w którym wygra lepsza defensywa. Tą ma Start, ale nie odbieram nadziei jednej bądź drugiej ekipie. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, jeszcze będzie typ na 2 mecz.