Typ: Over Ponad 169.5 punktów w meczu z dogrywką

Kurs: 1.5

Partner: Betfan

TOMEK365365

36 x typer dnia, 60 x typer tygodnia, 18 x typer miesiąca

Witam wszystkich użytkowników strony Twój Typ, którzy czytają moją analizę pierwszą w czwartek już. Wczoraj zwrot i szkoda, że jednak bardziej nie poszedłem w stronę Manchesteru City i nie postawiłem na ich zwycięstwo z handi - 1.5 bramki, bo tak typ by był na plus. Trudno. Dziś już jednak decyduję się na typ bez opcji zwrotu. To co lubię najbardziej, a więc koszykówka mężczyzn tym razem w wydaniu z naszego krajowego podwórka, a więc Energa Basket Liga. Po przerwie dwa mecze dziś w tym pierwszym wcześniejszym o godzinie 18:00 w Zielonej Górze Stelmet zagra z Polpharmą Starogard Gdański. Zespół dzisiejszych gospodarzy po rozegraniu 25 meczy jest liderem tabeli z 23 zwycięstwami i 2 porażkami. W Zielonej Górze zagrali 13 meczy z których wygrali 12. Natomiast zespół dzisiejszych gości w tabeli po rozegraniu także 25 meczy jest na miejscu ostatnim z 5 zwycięstwami i 20 porażkami na wyjeździe Polpharma Starogard Gdański zagrała w tym sezonie 14 meczy z których wygrała 2. Tu faworyt jest jeden mimo ostatnich osłabień w składzie, ale ja tu pójdę w over na poziomie ponad 169.5 punktów z dogrywką. Polpharma Starogard Gdański to taki zespół że gra z każdym i wszędzie ofensywnie a Stelmet jeśli przeciwnik prezentuje taki styl też umie porzucać zobaczymy czy tak będzie i dziś. Pozdrawiam