Typ: HA 1 połowa: Chicago Bulls +3.5 pkt

Kurs: 2.26

Partner: Betclic

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na niedzielę przedstawię analizę meczu z NBA. O godzinie 3.00 ma rozpocząć się spotkanie pomiędzy takimi drużynami jak Chicago Bulls i Los Angeles Lakers. Chicago Bulls zajmuje 9 miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Na 15 meczy rozegranych 7 wygrali zaś 8 przegrali. Los Angeles Lakers zajmuje 1 miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Na 16 meczy rozegranych 12 wygrali zaś 4 przegrali. Chicago Bulls od 3 spotkań wygrywa. Ostatnio wygrali na wyjeździe z Charlotte Hornets 110 : 123, wcześniej zaś grając u siebie wygrali z Houston Rockets 125 : 120. Los Angeles Lakers ostatni mecz wygrali z Milwaukee Bucks 106 : 113. Wcześniej u siebie przegrali z Golden State Warriors 113 : 115. Przeglądnąłem ostatnie mecze pomiędzy Chicago Bulls i Los Angeles Lakers. Ostatnie 2 spotkania nieznacznie wygrała druga z wymienionych z drużyn. należy jednak dodać że do połowy tamte mecze były wyrównane punktowo. Trzeci mecz od końca należał do Chcago Bulls który na wyjeździe wygrał 76 : 96. Myślę że ten mecz do połowy będzie ich. Dodaję im +3.5 punkta dla pewności. Jest to trochę ryzykowny typ ale ryzyko nie raz się opłaca. A grając z liderem Chicago Bulls będą podwójnie zdeterminowani by punktować jak najlepiej. Pozdrawiam i do kolejnej analizy.