Typ: HA Wynik pierwszej kwarty handicap: Minnesota Timberwolves +2.5

Kurs: 1.88

Partner: Betclic

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam. Na czwartkową noc a dokładniej na godzinę 4.00 mam typ z rozgrywek koszykówki, mecz pomiędzy Golden State Warriors i Minnesota Timberwolves. Co ciekawe i dlatego m.in. wybrałem właśnie ten mecz drużyn te grały ostatnie mecze ze sobą. 26 stycznia Golden State Warriors też grając u siebie, też bez publiczności ograło Minnesota Timberwolves 130 : 108. Dość wysoko jak widać ich ograli. 1 kwarta w tamtym meczu to 11 przewaga punktowa drużyny Golden State Warriors, w drugiej dołożyli jeszcze 3 punkty różnicy. Dopiero w 3 kwarcie Minnesota Timberwolves zaczęła się budzić (wygrała 4 punktami) ale ostatnia 4 kwarta to wygrana Golden State Warriors 37 : 25 i dlatego taki a nie inny wynik końcowy tamtego meczu. W tabeli Golden State Warriors jest na 9 miejscu zaś Minnesota Timberwolves okupuje ostatnie 15 miejsce. Golden State Warriors wygrał 9 meczy a 8 przegrał zaś Minnesota Timberwolves ma 4 wygrane i 12 przegranych. Po tych ostatnich batach liczę że Minnesota Timberwolves spręży się w 1 kwarcie i pokaże się z dobrej strony. Czy na cały mecz wystarczy im sił tego nie wiem, a skupiam się na tej pierwszej ćwiartce meczu. Dlatego też stawiam że goście w 1 kwarcie mogą przegrać maksymalnie o 2.5 pkt. Na takie wydarzenie jest kurs 1.88 na stronie Betclik. Pozdrawiam i do następnej analizy.