Typ: HA Wynik pierwszej kwarty handicap: Sacramento Kings +3.5

Kurs: 1.93

Partner: Betclic

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Użytkowników tej strony. Na czwartek do przeanalizowania z mojej strony będzie mecz z rozgrywek koszykówki, z NBA. Na godzinę 4:00 zaplanowano mecz pomiędzy Los Angeles Clippers - Sacramento Kings. Obie ekipy mają zupełnie inny obraz ostatnich meczy. Gospodarze wygrywają od 4 spotkań, zaś goście od 3 meczy przegrywają. Przed ostatni ich mecz grany u siebie był właśnie z drużyną Los Angeles Clippers. W całym meczu Los Angeles Clippers wygrał 100 – 138. Bardzo wysoko jak widać. W poszczególnych kwartach były następujące wyniki: 31:34, 30:35, 16:37 i 23:32. Jak widać po tych poszczególnych wynikach Sacramento Kings zawaliło w tamtym spotkaniu drugą połowę meczu. Los Angeles Clippers w tabeli Konferencji Zachodniej jest na 2 pozycji. Na 14 meczy 10 wygrali zaś 4 przegrali. Sacramento Kings w tabeli Konferencji Zachodniej jest na 13 pozycji. Na 14 meczy 5 wygrali zaś 9 przegrali. Jak popatrzeć na mecze między tymi drużynami to ten ostatni wygrany był przez Los Angeles Clippers jak wcześniej wspomniano ale 3 wcześniejsze to wygrane Sacramento Kings. Dlatego myślę że w analizowanym spotkaniu drużyna gości przynajmniej w 1 kwarcie postara się zagrać na poziomie. Po tej ostatniej wysokiej przegranej z tym rywalem tym razem powinni zagrać bardziej skoncentrowani. Handicap +3.5 puntka w 1 kwarcie powinno wystarczyć drużynie gości. Na takie wydarzenie jest kurs 1.93 na stronie Betclic. Pozdrawiam i do następnej analizy.