Typ: HA 1 kwarta: Charlotte Hornets +2.5 pkt

Kurs: 2

Partner: Betclic

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na noc czwartkową mam mecz z NBA, koszykówka, i mecz z 3.00 pomiędzy Phoenix Suns - Charlotte Hornets. Phoenix Suns wygrywa od 3 swoich spotkań. Ostatnio dość wysoko ograli u siebie Portland Trail Brazers 132 : 100. Charlotte Hornets zaś w ostatnim swoim meczu ulegli na wyjeździe ekipie Utah Jazz 132 : 110. Ostatnie mecze pomiędzy Phoenix Suns a Charlotte Hornets to 2 wygrane tych pierwszych. Ostatnio grali ze sobą 13 stycznia 2020 roku i Phoenix wygrało 100 : 92. Wcześniej zaś na wyjeździe wygrali 104 : 109. Wcześniejsze zaś 3 mecze bezpośrednie należały do Charlotte Hornets. W ostatnim meczu bezpośrednim Charlotte Hornets prowadzili z tym przeciwnikiem po 1 kwarcie. Nie pomogło to jednak do wygrania całego spotkania. W ostatnim meczu ligowym zaś z Utah Jazz na wyjeździe 1 kwartę remisowali, drugą wygrali 3 punktami zaś kolejne już należały do ich przeciwników. Bukmacherzy w analizowanym meczu jako faworyta stawiają gospodarzy. I pewnie tak będzie, ale ja skupiam się tylko na 1 kwarcie meczu. Uważam że w tej 1 kwarcie Charlotte Hornets jak dostanie w gratisie +2.5 pkt to podoła zadaniu i wtedy typ ten powinien wejść. Jest to tylko 1 kwarta w której zwykle te słabsze drużyny grają jak równy z równym. Zwykle co nie znaczy że zawsze ale tu myślę że tak będzie.