Typ: HA 1 połowa: New York Knicks +6,5 punktów

Kurs: 1.94

Partner: Betclic

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. W związku z tym że mam teraz trochę wolnego czasu dodam już analizę meczu na środę. O godzinie 3.00 rozpocznie się mecz z koszykówki, z NBA pomiędzy następującymi drużynami: Utah Jazz a z drugiej strony parkietu New York Knicks. Utah Jazz śrubuje niezłą serię meczy wygranych. Ma 8 meczy pod rząd wygranych. Ostatnio ograli u siebie Golden State Warriors 127 : 108. New York Knicks przegrywa od 2 swoich meczy. Ostatnio przegrali z Portland Trail Blazers 116 : 113. Z tamtym meczu zawalili 1 połowę, gonitwa w drugiej połowie nie wystarczyła aby ograć przeciwnika. Ostatni mecz wybranych do typowania drużyn to wygrana New York Knicks 112 : 100 w dniu 7 stycznia tego roku. Do połowy Utah Jazz grał lepiej a przynajmniej punktował lepiej, druga połowa punktowo w ich wykonaniu była wtedy słabsza. A że w meczu ligowym New York Knicks ostatnio zawalili 1 połowę to w tym analizowanym meczu stawiam na nich właśnie w 1 połowie z handicapem +6,5 punktów. Po tych 2 meczach pod rząd przegranych liczę że 1 połówka będzie należała do gości w tym meczu. Kurs na to u buka Betclic to 1.94 stąd całkiem niezły kurs mamy na to. Pozdrawiam i do następnej analizy meczowej.