Typ: HE Handicap w 1 połowie: Caracas (Ven) +1.0

Kurs: 2.37

Partner: Betclic

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na piątek mam typ z następujących rozgrywek: AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Kolejka 6. O godzinie 02.30 zaplanowano mecz pomiędzy Boca Juniors (Arg) a Caracas (Ven). Gospodarze tego spotkania rozegrali już 5 meczy w ramach wymienionych rozgrywek. Zajmują 1 miejsce w tabeli, 3 mecze wygrali i 2 zremisowali, żadnego nie przegrali. Uzbierali 11 punktów i jest to wystarczające do awansu. W ostatnim meczu zremisowali z Libertad u siebie 0 : 0. Dodam przy tym że Libertad zajmuje w tabeli rozgrywek Copa Libertadores 3 miejsce i ma tyle samo punktów co i Caracas (Ven). Caracas (Ven) przegrał w ostatnim swoim spotkaniu u siebie 0 : 2 z Ind. Medellin (Col) czyli z ostatnią ekipą tabeli Copa Libertadores. Był to raczej dość burzliwy mecz bo gospodarze tego spotkania obejrzeli 3 czerwone kartki, pierwsza w pierwszej połowie po dwóch żółtych zaś kolejne 2 w drugiej połowie bezpośrednie czerwone. Mogło być nawet 0 : 3 ale w 81 minucie zawodnik gości nie wykorzystał rzutu karnego. Myślę że ekipa Caracas (Ven) stojąc przed ogromną szansą bezpośredniego awansu postara się w meczu z Boca Juniors (Arg). W marcu zdołali u siebie zremisować 1:1 z tą ekipą. W tym meczu stawiam handicap na gości w pierwszej połowie +1.0. Myślę że w 1 połowie drużyna Caracas (Ven) zagra bardzo uważnie. Bukmacher Betclic wycenia taki typ po kursie 2.37 stąd nie najgorszy kurs na zdarzenie które ma spore szanse na powodzenie. Pozdrawiam i do następnej analizy.