Typ: Over Powyżej 5.5 rzutów rożnych w 1 połowie

Kurs: 2.19

Partner: Betclic

Aston

5 x typer dnia, 2 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Moja propozycja na mecz Liverpool - Arsenal to powyżej 5.5 rzutów rożnych w 1 połowie meczu po kursie 2.19 na Betclicu. Myślę, że obie drużyny zaczną mecz bardzo ofensywnie i będzie to bardzo zacięty mecz. Myślę, że bilans rzutów rożnych po pierwszej połowie może plasować się na 4:2 z przewagą dla Liverpoolu. Obie drużyny zaczęły sezon bardzo dobrze, dlatego liczę, że ten mecz będzie bardzo ciekawy. Liverpool, który jest jak maszyna, ale też po drugiej stronie Arsenal, który zna patent na drużynę z Anfield. Ostatnio dali radę pokonać ich w meczu o Tarczę Wspólnoty ( w karnych). Arsenal był ostatnio w świetnej formie, ponieważ wygrali ostatnie 6 meczów, dlatego liczę, że i w tym meczu powalczą o 3 punkty. Mam nadzieję, że akcje bramkowe będą przekładać się na rzuty rożne. Liczę, że w 1 połowie chociaż 1 raz będzie więcej niż 2 rzuty rożne w krótkim odstępie czasowym. Obie drużyny dobrze grają w powietrzu, dlatego jestem dobrej nadziei. W 2 ostatnich meczach bezpośrednich w 1 połowie padało po 5 rzutów rożnych, więc nie wiele brakowało do pokrycia tego overka. Liczę, że dziś będzie podobnie i padnie o jeden więcej rzut rożny niż w tych 2 poprzednich meczach bezpośrednich. Powodzenia!