Typ: 1-75 min drużyna 1 suma goli powyżej (1.5)

Kurs: 1.54

Partner: lvbet

ElAlma

36 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

6 kolejka angielskiej Premier League, na Anfield Liverpool zagra z Sheffield Utd. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 1.5 gola dla gospodarzy do 75 minuty. Liverpool to obecnie 5 zespół ligi z bilansem 3-1-1 i 10 punktami na koncie. Po słabszym okresie, gdy najpierw podopieczni Kloppa odpadli z EFL Cup z Arsenalem a nastepnie kompletnie skompromitowali się w wyjazdowym spotkaniu z Aston Villą (2:7), powoli chyba wracają na właściwe tory. Remis z Evertonem w meczu derbowym może nie jest szczytem marzeń dla kibiców The Reds, ale wygrana z Ajaxem w Lidze mistrzów, która przerwała serię 3 meczów o punkty bez wygranej, na pewno będzie ważna dla Liverpoolu. Dziś gospodarze stają przed teoretycznie łatwą okazją do zdobycia 3 punktów i poprawienia swojego bilansu bramowego. Sheffield Utd to 19 zespół Premier League, z bilansem 0-1-4 i 1 punktem na koncie. Obecnie gorszym zespołem jest tylko Fulham. Goście na pewno nie mogą być zadowoleni ze swojej postawy na początku nowego sezonu. W poprzedniej kolejce przerwali serię 4 ligowych porażek z rzędu, co ciekawe właśnie z 20 w tabeli Fulham. Moim zdaniem po powrocie Mane ofensywne trio Liverpoolu będzie funkcjonować coraz lepiej i liczę dziś na 2-3 bramki dla gospodarzy, tym bardziej, że strata punktów z lokalnym rywalem na pewno była ostatnio mimo wszystko rozczarowaniem.