Zarejestruj się teraz!Odzyskaj Kasę za AKOZgarnij 50% do 300 zł

Autor:

Kzyyy

32 x typer dnia, 12 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam, Czas na mój pierwszy typ na ostatni pełny tydzień listopada. Już o 18:30 przedostatni mecz tej kolejki Premier League. Zmierzą się ze sobą ekipy Burnley i Crystal Palace. Burnley jak na razie w tym sezonie gra bardzo słabo co zresztą pokazuje ich bardzo słabo bilans punktowy. Zdołali oni bowiem tylko dwa razy zremisować 0:0 z takimi ekipami jak Brighton i West Brom, czyli ekipami, które także w tym sezonie nie błyszczą. Co gorsza Burnley zdołało strzelić tylko i wyłącznie trzy bramki. Tym razem może nas czekać podobnie słaby i nudny mecz. Crystal ostatnio także notuje średnie wyniki i raczej nie oczekiwałbym od nich dużej dominacji z fatalnym Burnley. Na ostatnie pięć meczy ekipa Hodsona zapunktowała trzy razy lecz tym razem na pewno nie będzie łatwo. Jeśli mam być szczery to w tym spotkaniu stawiam na jakiś wynik pokroju 0:0 lub nudnego 0:1 dla Palace. Liczę jednak, że bramki będą padały raczej w drugiej połowie, a po pierwszej połowie czeka nas remis między tymi ekipami. Podsumowując stawiam w tym spotkaniu na remis po pierwszej połowie lub remis w całym spotkaniu. Zakład na to zdarzenie jest dostępny na Fortunie po kursie 1.59. Transmisja z tego meczu standardowo w Canal Plus Sport. Powodzenia!!!