Kurs: 1.59

Partner: Betclic

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Wszystkich ponownie. Na czwartek mam jeszcze jeden typ, tym razem z piłki nożnej, typ z rozgrywek brazylijskich Campeonato Goiano - Kolejka 12. O godzinie 19.30 zaplanowano mecz pomiędzy Vila Nova - Goiania. Gospodarze tego spotkania ostatnio wygrali bardzo wysoko u siebie bo 5 : 1 z Remo w ramach Serie C - Play Offy - Finał. Byli faworytami tamtego meczu i to udowodnili na boisku. Do 1 połowy prowadzili 3 :1 mimo że od 10 minuty przegrywali, w drugiej połowie dołożyli 2 bramki i skończyło się wynikiem 5 : 1. Goście w ostatnim spotkaniu granym u siebie zremisowali bezbramkowo z Anapolina czyli z ostatnią drużyną Grupy A rozgrywek Campeonato Goiano - Kolejka 11. Byli faworytami tamtego meczu ale na boisku tego nie udowodnili. Kursy są sporo niższe na gospodarzy tego spotkania. Wynoszą teraz około 1.4, zaś na gości wynoszą ponad 7.0. Jedyny mecz pomiędzy tymi drużynami to ten rozegrany 9 lutego 2020 roku w którym to grając u siebie Goiania wygrała 2 : 1. Po 1 połowie co prawda przegrywali po bramce przeciwników z 45 minuty jednak w drugiej połowie strzelili 2 bramki i wygrali z faworytami. W tym meczu liczę na zaciętą 1 połowę i na to że goście do połowy nie będą przegrywać. Gospodarze po ostatniej wysokiej wygranej myślę że jak zaczną strzelanie to w drugiej połowie. Pozdrawiam i do następnej analizy.