Typ: Dynamo lub remis i over 1.5 gola w meczu

Kurs: 1.55

Partner: Betclic

ciapek

134 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Piłka Nożna. Liga Mistrzów. Dziś o godzinie 21:00 odbędzie się mecz pomiędzy zespołem Dynamo Kijów a zespołem Gent. Będzie to pojedynek rewanżowy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu Dynamo Kijów wygrał 2:1 na wyjeździe z zespołem Gent i są w dużo lepszej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem.Faworytem meczu jest zespół gospodarzy kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.90 na tyle wyceniają bukmacherzy natomiast na awans Dynamo kurs wynosi zaledwie 1.14.Ja w tym meczu stawiam że Dynamo wygra lub zremisuje i ze będzie w meczu powyżej 1.5 gola.Gospodarzom wystarczy remis w tym meczu ale myślę że wyjdę z nastawieniem na boisko wygrania tego meczu. Muszä zapomnieć o wyniku pierwszego meczu. Ja myślę że gospodarze nie przegrają tego meczu i gole zobaczymy przynajmniej dwa .Zespół gości musi czy prędzej czy później się trochę odsłonić i zaatakować. Mają co odrabiać po pierwszym meczu. Zespół Dynamo Kijów rozegrał po przerwie 7 spotkań z czego 6 wygrał i raz zremisowali. Zespół Gent natomiast w swoje lidze jest na 15 miejscu. Po przerwie spisują się przeciętnie. Osobiście dla mnie przegrana dziś Dynamo Kijów będzie sporym zaskoczeniem. Gospodarze powinni wykorzystać atut własnego boiska dziś I wygrać ten mecz i awansować. Asekuruję się remisem na wszelki wypadek a te 2 gole to dziś powinno wpaść. Gent nie ma czego bronić. Z fartem.