Typ: podwójna szansa 1\1 ht lub ft

Kurs: 1.76

konradokielce

483 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Rozpoczynamy rewanze w Srodowych starciach. Poza Salzburgiem mysle ze dwoch pozostalych spotkaniach nie bedzie latwo wytypowac zwyciezcow i na pewno nie beda to spacerki. Ja decyduje sie grac spotkanie w Salonikach na Toumba Stadium pomiedzy Paokiem a Krasnodarem. W pierwszym meczu tak jak przypuszczalem wygrala rosyjska ekipa 2-1 ale goscie mogli pluc sobie w brode poniewaz nie wykorzystali karnego w 7 minucie , jednak to oni objeli pierwsi prowadzenie w 32 minucie meczu , chwile pozniej Paok fauluje ostro i gospodarze otrzymuja wapno ktore wykorzystuja i jest 1-1 do szatni. W drugiej polowie Krasnodar strzela drugiego gola i wygrywa 2-1 , jednak tak naprawde bedze musial drzec bo najnizsza wygrana daje awans Grekom , ktorzy znani sa z tego ze u siebie praktycznie nie przegrywaja. W ostatniej rundzie nie byli faworytem z Benfica ktora wyeliminowali. Uwazam ze mniejsze doswiadczenie Krasnodaru i slabsza postawa na wyjazdach da o sobie znac i wygra PAOK . Typuje dla bezpieczniestwa typ na podwojna szanse 1\1 ht lub\ft po kursie 1.76 w Fortunie. Uwazam ze gol moze pasc juz w 1 polowie nawet a jak nie to na koniec , suma sumarum mysle ze PAOK to wezmie u siebie. Nie zdziwie sie jesli mecz ponownie bedzie stac na ostrym poziomie i padnie czerwien byc moze dla gosci . Obie ekipy prawdopodobnie odpuscili swoje spotkania remisujac w lidze ze slabszymi ekipami kosztem tego meczu dla zwyciezcy nagroda jest gra w fazie grupowej Ligi Mistrzow i pokazny zastrzyk gotowki.