baner

Autor:

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moje kolejne propozycje na Wtorek beda dotyczyc spotkan z Ligi Mistrzow. Na pierwszy ogien gram mecz na Ukrainie z godziny 18:55 na Stadion Olimpijski w Kijowie gdzie miejscowy Szachtar Donietsk w drugiej kolejce zagra z Ineterem Mediolan. Poczatkowo mialem isc tutaj w BTS ale niskie kursy bardzo i nie jestem mocno przekonany ku temu , w zwiazku z tym gram to co wydaje mi sie bardziej prawdopodobne mianowicie over 3.5 kartek po kursie 1.51 w Betsafe. Obie ekipy wyladowaly w grupie B gdzie oprocz nich mamy Borussie M'gladbach i Real Madryt. Gospodarze z Ukrainy w 1 meczu odniesli cenne zwyciestwo na terenie Realu upokrzajac ich 3:2 a przeciez grali znacznie oslabienii tracac graczy z powodu kwarantanny mimo to zaszkowali w 1 kolejce prowadzac 3:0 do przerwy , finalnie tylko po przerwie Real zmniejszyl straty. Inter jak dla mnie zawiodl remisujac z Niemiecka ekipa i to u siebie 2-2. Teraz w drugiej kolejce jedzie na nie latwy wyjazd na trudny teren , uwazam ze ten mecz bedzie pelen walki i zadna z ekip nie odpusci. W lidze Szachtar mysle ze odpuscil dlatego zremisowal , Inter wygral 2-0 na terenie Genoi ktora wylaczyl. Szachtarowi bedzie ciezko poniewaz Inter ma dobrego bramkarza i drugi raz nie wierze by popelnili takie bledy by dac sobie nastrzelac jak w 1 kolejce. Dlatego ide w kartki 4 powinny wpasc.