Typ: Zwycięzca 1

Kurs: 1.76

ogrywamfortune

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Ostatni typ na dzis, to zwyciesto Monaco w meczu z Maryslia. Wczoraj zostal potwierdzony transfer naszego rodaka Arkadiusza Milka teraz zapatytany na konferencji odpowiedzial, ze arek mowil mu ze czuje sie bardzo dobrze fizycnie i nie wystapi od pierwszej minuty wiec mozna sie spodziewac, ze wejdzo jak Joker na ostatnie 15-20minut. Marsylia od 3 meczow bez zwyciestwa przegrana z druzyna Rens oraz Nimies, ktora zajmuje obecnie 18 miejsce w lidze i doszedl do tego remis z druzyna Dijonu. Manaco na fali ostatnie 3 mecze 3 zwyciestwa z druzynami Montpeller Anger czy Loirent doszedl rowniez remis z St.Etienne oraz kolejne zwcyiestwo z druzyna Dijonu. Mega w formie sa napastnicy Manco Niemiecki napastnik pozyskany z Leverkusen Kevin Volland w 18 meczach 10 bramek 6 asysty i jego kolega Francuski rowniez napastnik Ben Yedder, ktory w obencym seoznie strzelil 9 bramek oraz 4 asysty. Ostatnie 5 meczow miedzy druzynami, to trzy zwyciestwa z ekipy Marysli oraz jednen remis i zwyciestwo Monaco. W druzynie gospodarzy zabraknie Hiszpanskiego pomocnika Fabregasa oraz Portugalskiego skrzydłowego Gelsona Martinsa w druzynie gosci zabraknie 1 pilkarza wiecej wykluczeni z tego meczu sa Kamara, Amavi, Rongier. Gospodarze na 10 meczy u siebie przegrali tylkk 1 z nich, natomiast Maryslia na wyjazadch 3 zwyciestwa 1 remis oraz 6 przegranych. Zycze zielonosci oraz powodznka wszystkim !