Typ: Zwycięzca 1

Kurs: 1.93

FanSportuPL

161 x typer dnia, 20 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

1/4 Pucharu Turcji,. Obie drużyny w niezłej formie. Galatasaray ostatnio przegrało w Styczniu i był to mecz wyjazdowy w lidze z Besiktasem Stambuł (2:0). Galatasaray ma serie 5 meczów bez straty punktów. W 1/8 Galatasaray poradziło sobie z Yeni Malataysporem i wygrało 2:1 po dogrywce i rzutach karnych. Alanayspor w 1/8 miał o wiele łatwiejszego rywala bo grał z Erzerum BB i to u siebie i wygrał 4:1. Alanayspor nie przegrał od 11.01.2021 wtedy przegrał na własnym stadionie z Kasisampą 1:2. Jest to czołowka ligowa,ale druzyna słabsza od Galatasaray. Puchary rządzą się własnymi prawami,ale Galata w tym sezonie bardzo silne - walczy o mistrzostwo jak i o puchar. Galatasaray zagra dziś na własnym obiekcie i to będzie znakomita okazja do rehabilitacji za tą porażkę domową 1:2 z Alanaysporem w pażdzierniku 2019r,ale wtedy też Galata przegrało troche pechowo bo w 45+2 Etebo dostał drugą zółtą i w konsekwencji czerwona no i jak by to było mało to w 70 minucie Behlanda trafił gola ręka i był var i Alanyspor na 2:1 strzelił dopiero w 95minucie! Obie drużyny mierzyły się w pucharze w 1/4 również rok temu i wtedy awansował Alanayspor bo wygrał u siebie 2:0 a Galatasaray wygrało u siebie 3:1,jednak Galatasaray gra troszkę lepiej niż w poprzednim sezonie. Bilans domowy w tym sezonie Galatasaray we wszystkich rozgrywkach to 9-3-1. Alanayspor natomiast na wyjeżdzie nie jest tak skuteczne jak u siebie -w lidze ich bilans wyjazdowy to 3-3-5.