Typ: 1. połowa/spotkanie - 2/2

Kurs: 1.51

arturb333

65 x typer dnia, 8 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Witam! Na piątek 4 grudnia proponuję typ dość egzotyczny i z egzotycznej ligi. Wybrałem spotkanie: Lija Athletic - Hamrun, które to jest rozgrywane w ramach 10. kolejki maltańskiej 1. ligi (Premier Liga). Zdecydowanym faworytem są goście (Hamrun) i właśnie w ich stronę gram. Wybrałem opcję, że Hamrun będzie prowadził już do przerwy i wygra cały mecz. Fortuna na takie zdarzenie daje kurs 1.51. Hamrun to w tej chwili wicelider tabeli. Lija Athletic natomiast to drużyna przedostatnia z zaledwie 1 wygraną i 1 remisem. Hamrun, Sliema, Gzira i Hibernians to czołówka, a Lija Athletic ze Sliemą przegrał 1 - 4, z Hibernians 1 - 8, a z Gzirą 0 - 3. Zatem końcowy wynik to raczej sprawa przesądzona. A do przerwy? Lija Athletic strzelił w 9 meczach 8 goli, z czego z czołowymi drużynami 2. Drużyna ta ma problem w ofensywie, więc mam nadzieję, że goście od początku ruszą do ataku i jeśli strzelą do przerwy to gospodarze nie odpowiedzą i zarówno do przerwy jak i na koniec zwycięzcą będzie Hamrun. Różnica poziomów jest znacząca i jeżeli nie nastąpią jakieś nadzwyczajne okoliczności to jest spora szansa, by mój typ rozliczyć na plus. A jak będzie, zobaczymy jutro po południu - wieczorem.