Kurs: 1.98

Partner: lvbet

FanSportuPL

161 x typer dnia, 20 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

YBB aktualnie liderem Ligi Szwajcarskiej no i mają sporą przewagę nad Basel bo aż 10 punktów w dodatku YBB ma jeden mecz rozegrany mniej niż FC Basel. Lausanne aktualnie na 7 miejscu i mają przewagę nad miejscem barażowym wynoszącą 4pkt. YBB u siebie straciło punkty tylko w 3 meczach to niezły wynik jak na drużynę walczącą o kolejne mistrzostwo kraju (6-2-1). Lausanne na wyjeżdzie prezentuje się średnio (1-5-3) choć przegrali tylko 3 razy to 2 razy wysoko bo 4:0 z Zurich oraz 4:2 z YBB. Co ciekawe to tak się złożyło,że 3 dni temu obie drużyny grały ze sobą w Berno i wtedy YBB wygrało 4:2. Prowadzili po 1 połowie już 4:0! w 2 połowie nieco spuścili z tonu bo dali sobie wbić 2 bramki. Young Boys w tamtym meczu miało dość sporą przewagę no i licze,że również i dziś wygrają różnicą min 2 bramkową. YBB ostatnie dwa mecze ligowe wygrało dość wysoko bo 4:1 z Zurichem no i 4:2 u siebie z Lausanne. Lausanne natomiast przegrało 2 ostatnie mecze wysoko bo 1:3 z Basel u siebie no i ten ostatni mecz. YBB w tym sezonie jak narazie dwa zwycięstwa z tym rywalem i to wysokie 4:2/0:3 - te 3:0 było na wyjeżdzie oczywiście. Wcześniej u siebie wygrywali 4:1/3:0/2:0/7:2. YBB świetnie gra w obronie bo stracili tylko 14 bramek w 18 meczach. Lausanne nie strzela tak dużo bramek - strzelili 22 gole w 18 meczach a na wyjeżdzie 10 goli w 9 meczach.