Typ: ARKA GDYNIA WYGRA PRZYNAJMNIEJ JEDNĄ POŁOWĘ

Kurs: 1.61

Partner: lvbet

jaras0224

147 x typer dnia, 32 x typer tygodnia, 2 x typer miesiąca

Witam bardzo serdecznie wszystkie Typerki i Typerów portalu w czwartkowy mroźny poranek 3 dzień grudnia 2020 roku. Wczoraj 2 propozycje i dwie na plus. Dzisiaj moja propozycja ponownie będzie dotyczyć piłki nożnej i spotkania w Fortuna 1 liga, które miało być rozegrane wczoraj, ale ze względu na zły stan boiska zostało przeniesione na dzisiaj na godzinę 12:00. Gospodarz meczu Arka Gdynia odejmować będzie drużynę Korony Kielce. Przypomnę tylko, że jeszze w ubiegłym sezonie obie drużyny grały w PKO BP Ekstraklasa. Po 14 rozegranych meczach Arka ma na swoim koncie 24 punkty, j ednak w ostatnich 5 meczach doznała 2 porażek z Widzewem Łódź w ostatniej kolejce 2:1 i wcześniej również 2:1 z GKS Bełchatów. Bilans bramkowy Arki po 14 meczach to 24:13 i obecnie zajmuje 5 miejsce ze stratą już 11 punktów do lidera z Niecieczy, który również rozegrał 14 spotkań. Korona natomiast ma na swoim koncie 21 punktów i identyczny bilans w ostatnich 5 meczach jak Arka (3 wygrane i 2 porażki). Korona początek sezonu miała nienajlepszy, ale teraz po zmianch kadrowych ustabilizowała formę. Obie drużyny zagrały ze sobą nie tak dawno bo 4 listopada w ramach 1/16 finału Pucharu Polski również na boisku Arki i wówczas Arka wygrała 2:o prowadząc do przerwy 1:0 po rzucie karnym. W związku z tym dzisiaj zagram podobny typ a mianowicie taki, że Arka Gdynia wygra przynajmniej jedną połowę meczu. Gram taki typ po kursie 1,61 w Lv Bet. Powodzenia!!!