Typ: Over 1 połowa: Lech Poznań ponad 0,5 bramki

Zarejestruj się teraz!Odzyskaj Kasę za AKOZgarnij 50% do 300 zł

Autor:

Xlesss

9 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam. Na niedzielę dodam już typ, a będzie to analiza meczu z polskiej PKO BP Ekstraklasy, kolejka 10. O godzinie 12.30 ma rozpocząć się mecz pomiędzy Lech Poznań - Raków Częstochowa. Lech Poznań to jedyny przedstawiciel Polski w europejskich rozgrywkach. Co prawda średnio im tam idzie, ale nie są wcale chłopcami do bicia. Gorzej jednak Lech wypada na polskich boiskach, gdzie wygrane przeplata przegranymi. I tak ostatnio przegrali z Legią Warszawa na wyjeździe mimo że do 1 połowy prowadzili. Wcześniej ograli St. Liege u siebie 3 : 1. Raków Częstochowa to dość niespodziewany lider tabeli. Na 9 meczy mają 6 wygranych, 2 remisy i 1 przegraną. Bilans bramek dość imponujący bo wynoszący 20 : 9. Lech dla porównania jest na 12 miejscu w tabeli, na 8 meczy mają tylko 2 wygrane, 3 remisy i 3 przegrane. Ostatni mecz Raków zremisował u siebie z Wisłą Kraków 0 : 0, zaś wcześniej w pucharze Polski ograł Bruk - Bet T. 0 : 2 na wyjeździe. Wybrałem właśnie taki typ że Lech strzeli w 1 połowie bo powinni być rządni rewanżu za ostatnią porażkę w lidze. Ponadto 2 ostatnie mecze z Rakowem wysoko wygrywali, stąd wiedzą jak strzelać tej drużynie bramki. Powinno wejść. Pozdrawiam.