Typ: Podwójna Szansa Lech wygra 1 połowę lub wygra cały mecz (2/2)

Kurs: 1.7

ciapek

137 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Dzień Dobry. Napiszę sobie analizę na poniedziałek. O godzinie 18 zagrają zespoły Lechii Gdańsk i Lech Poznań. Zapowiada się bardzo ciekawie spotkanie. Lech w ostatnim meczu zagrał słabo nie pokazał tego co wcześniej prezentował w Lidze Europy. Wygrywali 1:0 I grali z przewagą jednego gracza ale i tak w końcu przegrali ze Standard Liege tracąc w doliczonym czasie znów gola. To już chyba jakaś klątwa wisi nad zespołem Lecha po raz kolejny w samej końcówce tracą gola. A może to brak koncentracji obrońcow. Ja w tym meczu zagram sobie podwójną szansę że Lech wygra pierwszą połowę lub wygra cały mecz. To bedzie bardzo trudny mecz dla Lecha który bardzo potrzebuje wreszcie 3 punktów w lidze ale Lechią Gdańsk to wymagający rywal. Ja jednak wierze w Kolejorza i gram taki typ.Kurs na to zdarzenie wynosi w fortunie 1.70 i ja go pobieram. Trochę się obawiam znowu końcówki w tym meczu i dlatego gram taki typ .Może Lechowi uda się wygrać pierwsza połowę i juz typ będzie trafiony. A jak nie to jeszcze może wygrać cały mecz.Lech zagra o zwycięstwo w tym meczu.Na pewno nie będzie kalkulować tylko ruszy do przodu od początku meczu. Moim zdaniem Lech ten mecz wygra .Troszeczkę obawiam się o to czy fizycznie wytrzymają ten mecz. Ciężko jest drużynie z Poznania będzie w każdym meczu ligowym o punkty.Każda drużyna która będzie z nimi grac będzie na 120 procent zmobilizowana żeby ograć Lecha. Mam nadzieje że Lech znów zagra piłkę ofensywna kombinacyjna i ładną dla oka i ze wbiją w tym.meczu o tego jednego gola więcej i wygrają ten mecz.W czterech ostatnich meczach między tymi ekipami rozgrywanymi w Gdańsku Lech nie wygrał ani razu .Czas wreszcie na przełamanie. Do boju Kolejorz. Z fartem.