baner

Autor:

konradokielce

484 x typer dnia, 38 x typer tygodnia, 4 x typer miesiąca

Witam! Moja kolejna propozycja bedzie dotyczyc Pilki Noznej. Wybieram rozgrywki Pucharu Wloch. Mamy tam trojke spotkan , ja wybralem mecz z godziny 20:45 na Allianz Stadium w ktorym zobaczymy mecz Juventusu Turyn z Genoa. Tutaj sklaniam sie ku wygranej Starej Damy w opcji HT\FT czyli polowa\mecz po najwyzszym kursie 1.88 w Betsafe. W tym sezonie gospodarze juz nie raz zawiedli ale walcza ciagle na obu frontach w walce o Scudetto. W ostatniej kolejce pokonali 3-1 Sassuolo a bramki padly w drugiej polowie kiedy gospodarzom gralo sie o tyle latwiej ze z przewaga jednego zawodnika troche nie popisali sie remisujac 0-0 do szatni , wczesniej wygrana 3-1 na terenie Milanu i 4-1 u siebie z Udinese mozna powiedziec gospodarze wracaja na swoje tory. Genoa w 5 ostatnich kolejkach wygrala dwa mecze : 2-1w ze Spezia oraz w ostaniej kolejce 2-0 u siebie z Bologna ktora mimo duzej przewagi nie byla w stanie nawet zmniejszy rozmiarow porazki. Do tego remis urwany u siebie Lazio 1-1 , porazka 0-2w z Benevento i 1-2 Sassuolo. Tutaj kursy wystawione na ten mecz nie powalaja dlatego decyduje sie na taka opcje , Juve jesli tylko pierwsze strzeli a powinno to utrzyma wygrana i wygra mecz spokojnie. Stawka jest wejscie do 1\4 finalu. Jakos ciezko mi spodziewac sie by Genoa do przerwy byla kolejna ekipa ktora zatrzyma Juventus . W lidze przegrali z ta ekipa 1-3 ostatnie dwa mecze domowe i 1-2 na wyjezdzie. Teraz spodziewam sie bramki do 30 minuty maks stad pomysl na taki typ.