Typ: 1-75 min drużyna 2 suma goli powyżej (1.0)

Kurs: 1.8

Partner: lvbet

ElAlma

35 x typer dnia, 76 x typer tygodnia, 12 x typer miesiąca

5 kolejka włoskiej Serie A, na Stadio Giuseppe Meazza (San Siro) AC Milan zagra z AS Romą. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 1 bramkę dla gości do 75 minuty spotkania. Roma to na ten moment 9 zespół ligi z bilansem 2-1-1 i 7 punktami na koncie. Ekipa z Rzymu po zaskakująco wysokiej porażce w 1 kolejce z Veroną na wyjeździe (0:3) w kolejnych spotkaniach spisywała się już lepiej. Po remisie z Juventusem Roma wygrała 3 kolejne mecze o punkty - 2 w Serie A i 1 w Lidze Europy. Moim zdaniem dzisiejszych gości jak najbardziej stać na co najmniej bramkę do 75 minuty meczu na San Siro. Milan co prawda prowadzi w tabeli ze świetnym bilansem 4-0-0 i kompletem 12 punktów, ale zagra dziś bez podstawowego bramkarza - Gianluigiego Donnarummy. Na pewno brak Calhanoglu również będzie widoczny w grze gospodarzy. Mimo, że w poprzednich 4 kolejkach Milan stracił tylko 1 bramkę, to według mnie Roma ma szanse nawet na więcej. Trio Dżeko - Pedro - Mkhitaryan na pewno jest w stanie stworzyć sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia gola. Rzymianie w ostatnich meczach prezentowali się naprawdę z dobrej strony i Milan mimo udanego początku sezonu nie jest jeszcze ekipą nie do przejścia, którą można uznawać za zdecydowanego faworyta z takim zespołem jakim są goście.