Typ: Over Ilość goli over 2.5

Kurs: 1.52

ciapek

138 x typer dnia, 33 x typer tygodnia, 5 x typer miesiąca

Witam. Piłka Nożna. Włochy. Serie A. Dziś o godzinie 18 zagrają zespoły Benevento z Internetem Mediolan. Faworytem meczu jest zespół gości. Inter Mediolan mierzy w mistrzostwo w tym sezonie. Tylko jego zdobycie zadowoli kibiców. W pierwszym meczu nowego sezonu ligowego Inter wygrał 4:3 u siebie z Fiorentina. Jeszcze kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry Inter przegrywał 2:3 ale w końcówce strzelił dwa gole i wygrał ten mecz.Jeśli chodzi o zespół gospodarzy też na inaugurację sezonu ligowego wygrali .Na wyjeździe pokonali 3:2 Sampdorie .Zapowiada się dziś bardzo ciekawe spotkanie. Ja w tym meczu stawiam źe zobaczymy minimum 3 gole. Inter interesuje tylko 3 punkty w dzisiejszym meczu.Inter powinien wygrać ten mecz i strzelić kilka goli.Benevento u siebie też może strzelić gola.Oba zespoły wygrały swoje mecze na inaugurację ale nie ustrzegły się błędów w obronie. Inter zapewne zaatakuje od początku meczu a gospodarze będą grać z kontry.Te trzy gole dziś powinny wpaść. Mam nadzieje że wynik meczu zostanie otwarty już w pierwszej połowie a to otworzy jeszcze bardziej mecz.Zespół Benevento wzmocnił się przed sezonem między innymi przyszedł do zespołu nasz gracz obrońca Glik ale i tak Inter ma mocniejszy skład .Liczę jednak na ambitną postawę gospodarzy i że strzelą gola i to pozwoli na pokrycie linii którą proponuje. Z fartem.