Typ: HA 1 połowa handicap: Kristianstad +2.5

Kurs: 1.92

Partner: Betclic

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na wtorek do przeanalizowania wziąłem mecz z europejskich rozgrywek piłki ręcznej – z EHF European League - Kolejka 1. Na godzinę 20.45 zaplanowano start spotkania pomiędzy Fuchse Berlin a IFK Kristianstad. Mój typ na ten mecz to handicap w pierwszej połowie dla IFK Kristianstad +2.5 Kurs Betclic na to wynosi 1.92 – średni kurs na zdarzenie które ma szanse na wejście. Typ ten oznacza że na starcie drużynie IFK Kristianstad w pierwszej połowie dodaję 2.5 bramki i z taką zaliczką uważam że sobie poradzą z Fuchse Berlin. Czyli nawet jak IFK Kristianstad przegra w pierwszej połowie dwoma bramkami to typ ten wchodzi. Dla obu ekip będzie to pierwszy mecz w ramach tych rozgrywek. W swoich ligach Fuchse Berlin wygrał ostatnio 31 : 27 u siebie z Hannover-Burgdorf zaś IFK Kristianstad wygrał u siebie z Lugi 38 : 24. W tabelach krajowych rozgrywek Fuchse Berlin zajmuje 10 pozycję zaś IFK Kristianstad jest liderem tabeli. Należy dodać że IFK Kristianstad wygrywa od 11 granych meczy stąd mam wrażenie że są w formie. Myślę że na spokojnie IFK Kristianstad nie przegra pierwszej połowy tego spotkania o więcej niż o 2.5 punktu. Wygrywają od 11 spotkań a jakby doliczył 2 walkowery to było by od 13 meczy także jest moc. W tym meczu skupiam się na 1 połowie bo nie raz te 1 połowy są udane w wykonaniu słabszych drużyn. Pozdrawiam Wszystkich i do następnej analizy meczu.