Typ: HA 1 połowa: Brest Bretagne K +2.5

Kurs: 1.87

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Czytelników i Czytelniczki tej analizy. Na sobotę mam typ z piłki ręcznej z rozgrywek Ligi Mistrzów kobiet. O godzinie 18.00 rozpoczną swój mecz takie drużyny jak Gyor K i Brest Bretagne K   27 września zeszłego roku drużyny te spotkały się w meczu bezpośrednim i tak naprawdę był to bardzo wyrównany mecz. Brest Bretagne K był gospodarzem i do połowy był 12:12 zaś w drugiej połowie było 13:13 stąd też tamten mecz skończył się czystym remisem. Wcześniej bo 23 lutego 2020 Brest Bretagne K też grając u siebie przegrał 1 bramką. Do połowy Brest Bretagne K prowadził 1 bramką jednak drugą połowę przegrał różnicą 2 bramek i skończyło się przegraną dla nich 1 bramką. W tabeli Ligi Mistrzów K drużyny te są obok siebie. Gyor K jest na 1 miejscu. Na 10 rozegranych do tej pory meczy mają 17 pkt na koncie. Brest Bretagne K na 11 rozegranych do tej pory meczy mają 15 pkt na koncie. W swoich ligach, węgierskiej i francuskiej, analizowane drużyny zajmują drugie miejsca. W związku z tym że Brest Bretagne K ostatnio radził sobie z Gyor K to myślę że kolejny raz zespół gości postawi się w pierwszej połowie I zagra go na tyle poprawnie że nie przegra o więcej jako o te 2.5 bramki. Historycznie w meczach bezpośrednich nie raz radziły sobie z tą drużyną w związku z tym myślę że w sobotnim meczu dadzą radę. Co prawda kursy nie dają zbytnio szans drużynie gości ale ja wybieram 1 połowę do typowania. I myślę że pierwsza połowa będzie dla drużyny gości nie najgorsza. Pozdrawiam.