Kurs: 1.88

Partner: Betclic

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Na wtorek do przeanalizowania wziąłem mecz z francuskiej piłki ręcznej - Proligue - Kolejka 2. Są to rozgrywki Division 2. Na godzinę 18.45 zaplanowano start spotkania pomiędzy Pontault a Angers Mój typ na ten mecz to handicap w pierwszej połowie dla Angers +2.5 Kurs Betclic na to wynosi 1.88 – średni kurs na zdarzenie które ma szanse na wejście. Typ ten oznacza że na starcie drużynie Angers w pierwszej połowie dodaję 2.5 bramki i z taką zaliczką uważam że sobie poradzą z Pontault. Czyli nawet jak Angers przegra w pierwszej połowie dwoma bramkami to typ ten wchodzi. W ostatnich swoich meczach Pontault wygrali u siebie z Nice 28 : 25. Nie był to za trudny przeciwnik dla gospodarzy tego spotkania gdyż Nice zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Angers ostatni zagrali z liderem rozgrywek, z drużyną Selestat i przegrali na wyjeździe 37 : 34. Pontault zajmują w tabeli 6 pozycję, na 3 mecze wszystkie wygrali i mają bilans goli 85 : 80, zaś Angers jest na 13 czyli przedostatniej pozycji i na 4 mecze 1 wygrali zaś 3 przegrali i mają bilans bramek 122 : 133. Myślę że na spokojnie Angers nie przegra pierwszej połowy tego spotkania o więcej niż o 2.5 punktu. Ostatnio grali z liderem stąd było im trudniej coś ugrać, teraz mają trochę łatwiejsze zadanie. W tym meczu skupiam się na 1 połowie bo nie raz te 1 połowy są udane w wykonaniu słabszych drużyn. Pozdrawiam Wszystkich i do następnej analizy meczu.