Typ: HA 1 połowa handicap: Nordhorn-Lingen +3.5

Kurs: 2.09

miroooo

62 x typer dnia, 29 x typer tygodnia, 7 x typer miesiąca

Witam Wszystkich. Niestety po dobrym początku tygodnia ostatnie 2 moje typy przestrzelone ale to nauczka dla mnie by nie opisywać meczy zbyt dużdo dni do przodu bo mecze grane w między czasie przez analizowane drużyny zaciemniają potem kolejny mecz. No ale co zrobić - nauka kosztuje. Na sobotę z mojej strony będzie typ z niemieckiej Bundesligi piłki ręczniej kolejka 5 i mecz pomiędzy Nordhorn-Lingen - Kiel. Nordhorn-Lingen po kilku przegranych pod rząd w ostatnim meczu wygrał na wyjeździe z Coburg 2000 26 : 29. Wcześniej przegrali u siebie z Bergischer 26 : 31. Kiel ostatni mecz grał z Aalborg w ramach Ligi Mistrzów Mężczyźn i wygrał 23 : 31 na wyjeździe. W tabeli LIgi Mistrzów Kiel jest na 4 miejscu i ma 3 wygrane i 1 przegraną. zaś w Bundeslidze zajmują 7 lokatę i też mają 3 mecze wygrane zaś 1 przegrany. Ich przeciwnicy są na 15 miejscu i mają 1 wygraną i 3 przegrane. W meczu tym stawiam na handicap na 1 połowę na drużynę gospodarzy +3.5. Bukmacher Fortuna wycenia taki typ po kursie 2.09 także całkiem niezły kurs. W ostatnim bezpośrednim meczu z 10 października 2019 roku kiedy to Nordhorn-Lingen grał na wyjeździe po 1 połowie przegrywał tylko 1 bramką zaś finalnie przegrał 31 : 23. Ale w 1 połowie dali rady. Pozdrawiam.