Typ: HA 1 połowa handicap: PR Koszalin K +2,5 bramki

baner

Autor:

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na wtorek do przeanalizowania mam mecz z polskich kobiecych rozgrywek piłki ręcznej – z PGNiG Superliga K - Kolejka 12. Na godzinę 18.00 zaplanowano start spotkania pomiędzy Perła Lublin K – PR Koszalin K. Mój typ na ten mecz to handicap w pierwszej połowie dla PR Koszalin K +2,5 bramki. Kurs wybranego buka na to wynosi 1.65 – niski kurs na zdarzenie które ma szanse na wejście. Typ ten oznacza że na starcie drużynie PR Koszalin K w pierwszej połowie dodaję +2,5 bramki i z takim zadatkiem uważam że sobie poradzą z Perłą Lublin K na wyjeździe. PR Koszalin K to piąta drużyna tabeli. Na 11 meczy rozegranych 4 razy wygrały, 1 raz miały ZK, 1 raz PPK i 5 razy przegrały. Ich przeciwniczki, Perła Lublin K na 11 meczy 7 wygrały zaś 4 przegrały. Gospodynie ostatnio mierzyły się z Nantes K (Fra) w ramach EHF European League Women. Mecz ten przegrały u siebie 26 – 31. PR Koszalin K od dwóch spotkań przegrywa. Ostatnio przegrały u siebie z liderkami tabeli, z Zagłębiem Lubin K 20 : 32. Wcześniej przegrały po rzutach karanych z ostatnią w tabeli drużyną, czyli z Ruchem Chorzów K. W końcu czas na przebudzenie tej drużyny. Cztery ostatnie mecze pomiędzy wybranymi drużynami to 4 wygrane PR Koszalin K, dlatego stawiam na nie z handicapem w 1 połowie. Pozdrawiam Wszystkich i do następnej analizy meczu.