Typ: HA 1 połowa handicap: Lugi K +4.5 bramki

Kurs: 1.92

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry. Na wtorek moim typem do przeanalizowania będzie mecz z szwedzkiej piłki ręcznej kobiet. Na godzinę 19.00 zaplanowano spotkanie pomiędzy Lugi K i Savehof K Mój typ na ten mecz to handicap w pierwszej połowie dla drużyny gospodyń +4.5 bramki. Kurs Fortuny na to wynosi 1.92 – średni kurs na zdarzenie które ma szanse na wejście. Typ ten oznacza że na starcie drużyna gospodyń w pierwszej połowie dostaje 4.5 punktu a dokładniej bramki i z taką zaliczką uważam że sobie poradzą z wyżej notowanym przeciwnikiem. Czyli nawet jak Lugi K przegra w pierwszej połowie różnicą 4 bramek to typ ten wchodzi. Obie ekipy mają po 12 meczy rozegranych. Lugi K zajmuje w tabeli 7 miejsce. Ma 5 wygranych spotkań, 1 remis i 6 przegranych. Savehof K w tabeli zajmuje 3 miejsce. Ma 10 wygranych spotkań i 2 przegrane. Myślę że na spokojnie Lugi K nie przegra pierwszej połowy tego spotkania o więcej niż o 4.5 punktu. Jak patrzę na historię bezpośrednich spotkań to w ostatnim meczu jeszcze z grudnia 2019 roku Lugi K u siebie przegrało 21 – 24, a do połowy było 12 : 11 dla Lugi K. Wcześniej o 3 dni też w grudni 2019 roku Savehof K u siebie przegrał z Lugi K 27 – 28, do połowy Lugi K prowadziły 12 – 15. W tym meczu skupiam się na 1 połowie bo nie raz te 1 połowy są udane w wykonaniu teoretycznie słabszych drużyn. Pozdrawiam Wszystkich i do następnej analizy meczu.