Typ: HA Mecz handicap punktowy: Guarulhos +9.5

Kurs: 1.79

Nescal

31 x typer dnia, 20 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Dzień doberek Wszystkim Użytkownikom strony twojtyp.pl. Na czwartek spróbuję przeanalizować mecz z brazylijskiej piłki siatkowej: Superliga - Kolejka 15. O godzinie 00.00 ma rozpocząć się mecz pomiędzy następującymi drużynami: Blumenau i Guarulhos Gospodarze w ostatnim meczu wygrali u siebie 3 : 1 z UM Itapetininga czyli z drużyną zlokalizowaną tuż nad nimi w tabeli. Wcześniej mieli 2 mecze pod rząd przegrane. W tabeli zajmują 8 miejsce. Na 14 meczy do tej pory które zagrali 5 wygrali zaś 9 przegrali. Mają bilans setów 21 : 31 i na koncie mają 16 punktów. Goście w ostatnim meczu przegrali na wyjeździe 3 : 0 z Sada Cruzeiro czyli z liderem rozgrywek. Jednak w setach w tamtym meczu nie było jakiejś tragedii. Przegrali do 21, do 16 i do 21 poszczególne sety. No może nie licząc drugiego seta to pierwszy i ostatni były przyzwoite punktowo dla omawianej drużyny gości. Wcześniej mieli 3 mecze pod rząd wygrane. W tabeli zajmują 10 miejsce. Na 12 meczy do tej pory które zagrali 4 wygrali zaś 8 przegrali. Mają bilans setów 16 : 27 i na koncie mają 13 punktów. Ostatni mecz bezpośredni to wygrana Blumenau na wyjeździe 2 : 3. Było to 16 listopada 2020 r. Myślę że będzie to spotkanie w którym goście pokażą że są w formie. Dodaję im handicapem +9.5 punkta w meczu i powinni sobie z taką zaliczką poradzić. Kurs na to w portalu bukmacherskim Fortuna wynosi 1.79. Pozdrawiam