Kurs: 1.86

Partner: Betclic

Nescal

32 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Użytkowników tego portalu. Na 25 lutego na godzinę 1.30 przedstawię analizę meczu z siatkówki brazylijskiej, kolejka 20. O godzinie 01.30 rozpocznie się mecz pomiędzy Volei Renata - UM Itapetininga. Będzie to mecz 3 drużyny tabeli z drużyną 7. Drużyna gospodarzy ma 14 meczy wygranych i 4 przegrane. Ich bilans setów to 46 : 19 i na koncie mają 41 punktów. Z drugiej strony goście którzy po 19 meczach mają 8 wygranych i 12 przegranych co przy bilansie setów wynoszącym 33 : 40 daje im na teraz 26 punktów zdobytych. Do tej pory widzę że ekipy Volei Renata i UM Itapetininga grały ze sobą 4 razy. Volei Renata za każdym razem ogrywała UM Itapetininga i to po 3 : 0. W 3 z tych 4 meczy jednak UM Itapetininga powalczyła z Volei Renata przegrywając max do 20 w jednym z tych meczy a tak to 2 razy dobywali ponad 20 punktów. Volei Renata od 2 meczy ligowych wygrywa no i ich przeciwnicy także od 2 meczy wygrywają. Liczę na drużynę gości w tym 1 secie. Myślę że powalczą by przerwać tą fatalną passę bezpośrednich meczy z tym przeciwnikiem. Pierwszy set meczu nie czyni no i nie raz tak jest że 1 set to walka. Pozdrawiam.