Typ: DW Usti 3:0

Kurs: 3.6

TennisRules

5 x typer dnia, 1 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Dzisiaj w czeskiej Extralidze siatkówki zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Usti a Przybram. Usti na początku obecnego sezonu prezentuje nam bardzo dobrą grę, czego niestety nie możemy powiedzieć o ich rywalach. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami i powinni spokojnie wygrać to spotkanie. W tym meczu typuję wynik 3:0 dla gospodarzy. Uważam że nie stracą nawet seta, nie dadzą swoim rywalom żadnych szans i to spotkanie nie potrwa zbyt długo. W pierwszym meczu ligowym wygrali u siebie z bardzo silną drużyną Liberec po pięciosetowym boju. W drugim meczu grali na wyjeździe z mocnym Karlovarsko i co prawda przegrali 3:0 ale po bardzo wyrównanym punktowo meczu. W pierwszych dwóch setach przegrywali na przewagi 25-27. Dzisiaj grając u siebie mimo iż bez dopingu kibiców powinni wygrać z niezbyt silnym Przybramem bez straty seta. Goście natomiast na to chwilę prezentują się natomiast bardzo słabo w dotychczasowych meczach ugrali zaledwie jednego seta. Myślę że w tym meczu nie dadzą rady przerwać złej passy i urwanie Usti chociażby seta może być dla nich zbyt wielkim wyzwaniem. Kurs na wygraną Usti z dokładnym wynikiem 3:0 wynosi 3,6 i jest moim zdaniem jak najbardziej realny. Wynik tego starcia będziemy znali już około godziny 20. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Wszystkim życzę powodzenia i samych trafnych typów.