Typ: HA 1 set handicap punktowy: Fenerbahce +3.5 pkt

Kurs: 1.98

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dzień dobry Wszystkich Użytkowników strony twojtyp.pl. W związku z tym że kolejny raz mój mecz tenisa przełożono to na środę spróbuję jeszcze przeanalizować mecz z rozgrywek Ligi Mistrzów mężczyzn i mecz pomiędzy Fenerbahce a Kędzierzyn-Koźle. Ostatnio jak te drużyny się spotkały, a było to 9 grudnia zeszłego roku to górą była drużyna Kędzierzyn-Koźle. W setach wygrała 0 – 3 a punktowo wyglądało to następująco: do 21, do 20 i do 13. Tym razem liczę na to że 1 set będzie bardziej wyrównany i daję handicapem drużynie Fenerbahce +3.5 pkt w tym pierwszym secie. Kędzierzyn-Koźle jest po pięcio setowym bratobójczym jak to nazwę pojedynku ze Skrą Bełchatów. W pierwszym secie w tamtym meczu wygrali do 23, potem przegrali do 21, wygrali do 20, przegrali do 19 i wygrali do 10 w tie breaku. Fenerbahce jest po raczej łatwym, jak to przynajmniej punktowo wygląda meczu z Lindemans Aalst wygranym przez nich 3 : 0 a w setach punktowo wyglądało to następująco: do 14, do 19 i do 19. Fenerbahce w tabeli jest na 3 już nie punktowanym miejscu. Na koncie ma 5 punktów, 2 mecze wygrane i 2 przegrane. Kędzierzyn-Koźle z kompletem 4 wygranych jest na 1 miejscu. Liczę jednak na zacięty 1 set w tym spotkaniu. Kurs na to w portalu bukmacherskim Fortuna to 1.98. Pozdrawiam