Zarejestruj się teraz Kod Promocyjny TWOJTYP600 PLN Bez Ryzyka

Autor:

patryko330

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam bardzo Serdecznie wczoraj zacząłem przygodę z portalem TwójTyp.pl 2 analizy meczowe i 2 mecze na zielono mam nadzieję, że ktoś skorzystał i udało sie wygrać kilka złotówek. Na Dzisiaj wziąłem pod uwagę mecz Siatkówki z Ligi Mistrzów miedzy innymi staną przed sobą drużyny Modeny oraz Perugii w tym starciu ide Ku underowi punktowemu 185,5 pkt Kurs na to zdarzenie to 1,51 a oferuje je nam bukmacher fortuna. Przejdzmy do analizy moim zdaniem Perugia ma lepszą formę od Modeny i nie zdziwę sie jesli w starciu tych wloskich ekip bedzie wynik 3:0, 3;1 dla Perugii. Drużyna Vitala Heynena z Leonem na czele powinna uporać się z ich przeciwnikiem w maksymalnie 4 setach. Nie ukrywam że może tez byc tutaj rowniez mała niespodzianka to jest sport i wszystko moze sie zdarzyc jesli modena by wygralą 3;0 badz 3;1 typ jak najbardziej moze wejsc. Uwazam jednak ze duzo lepiej prezentuje sie w grze Perugia lepsze zagrywki lepszy procent wykonczenia akcji nawet asy serwisowe sa po stronie Perugii jesli chodzi o blok jest niewielka roznica miedzy tymi druzynami mysle, że Perugia wykorzysta wszystkie swoje atuty drużyny i wygra z Modena w 3 setach badz 4 i pokryjemy under 185,5 pkt zycze powodzenia i zielonosci na dzisiaj.