baner

Autor:

Nescal

33 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Na sobotę mam jeszcze analizę meczu z następujących rozgrywek: EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kobiety - Runda wstępna. O godzinie 16.00 mają rozpocząć swój mecz reprezentantki Polski K z reprezentantami Rumunii K. Rymunki 4 ostatnie swoje mecze przegrały, ostatnio z Niemcami K 19 : 22, wcześniej zaś przegrały z Japonią K, ze Szwecją K i z Rosją K. A nasze reprezentantki przegrały ostatnio z Norweszkami 22 : 35 choć do 1 połowy przegrywały tylko 4 bramkami. Polki  2 swoje wczesniejsze mecze przegrały ze Szwecją. Ostatnio bo 3 października 27 : 21 a jeszcze wcześniej 21 : 19. Czwarty od końca mecz wygrany był z Białorusinkami 34 : 29. Bukmacherzy nie dają zbytnio szans naszej reprezentacji. Kurs na wygraną Rumunek wynosi około 1.2  i jak pokazuje flashscore cały czas spada. Wygrana Polek wyceniana jest na ponad 6 co jest diametralną różnicą kursową. Ostatni mecz pomiędzy Rumunkami a Polkami rozegrany został listopada ale 2017 roku. Było to spotkanie towarzyskie. Wygrała wtedy Polska K 27 : 21 a do połowy nasze zawodniczki wygrywały 8 bramkami. I tym sugeruję się w tym spotkaniu. Daję Polkom +2.5 bramki w 1 połowie i z tą zaliczką myślę że podołają temu przeciwnikowi. Świadomość że kiedyś dały rady chociażby towarzysko powinna pomóc im w grze. Pozdrawiam