Typ: HA Mecz - handicap punktowy: Kifissia AC +18.5

baner

Autor:

manialec

37 x typer dnia, 21 x typer tygodnia, 3 x typer miesiąca

Dobry wieczór. Po dzisiejszym udanym typie z mojej strony na poniedziałek spróbuję przeanalizować coś z siatkówki greckiej z ligi A1 kolejka 1 i mecz pomiędzy Kifissia AC a Olympiakos Piraeus. Co ciekawe drużyny te spotkały się ze sobą 18 października tego roku w ramach Pucharu Ligii. Gospodarze analizowanego spotkania przegrali u siebie 0 : 3 zaś w setach było to 21 : 25 19 : 25 18 : 25. Czyli jak widać gospodarze nie zagrali najgorzej tamtego meczu mimo że przegrali 0 : 3 to w poszczególnych setach nie mieli aż tak dużej różnicy punktowej dlatego też padło właśnie na ten mecz. Myślę że Olympiakos może zlekceważyć drużynę gospodarzy i liczę że wejdzie w tym meczu wybrany handicap w postaci + 18,5 punktu dla drużyny gospodarzy. Dodam jeszcze że w pucharze ligii olimpiakos zajął pierwsze miejsce z dwoma zwycięstwami zaś Kifissia była druga z jednym zwycięstwem i jedną porażką. Także analizę swojego meczu opieram na ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy tymi drużynami. Gdy sięgnąć do wcześniejszego meczu ligowego kolejka 15 z marca tego roku to Kifissia też u siebie przegrała 0 : 3 a w setach było to 20 : 25, 23. : 25, 20 : 25 stąd jak widać też nie był to w ich wykonaniu najgorszy mecz. Warto jeszcze dodać że dwa wcześniejsze bezpośrednie mecze w 2019 roku wygrała Kifissia także myślę że wybrany typ jest całkiem realny do wejścia. Pozdrawiam