Kurs: 1.85

Partner: Betclic

Mądrydebil

28 x typer dnia, 3 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Wczoraj Łódzki Klub Sportowy nie dał żadnych szans rywalkom ze Słowenii wygrywając 3:0. Dzisiaj kontynuuję granie w siatkówkę. Tym razem turecka ekstraklasa i spotkanie pomiędzy Fenerbahce Stambuł i Sorgun. To zaległe spotkanie z 1 kolejki. Gospodarze na ten moment radzą sobie sporo lepiej. Zagrali 6 spotkań i ich bilans to 5 wygranych i 1 porażka. Problemem jednak dla nich jest to, że bardzo rzadko potrafią wygrać bez straty seta. W tych 6 meczach stracili już 10 setów. W 4 z 6 spotkań było więcej niż 3 sety, a 3 razy spotkanie kończyło się tie breakiem, warto dodać, że zawsze był on wygrany przez Fenerbahce. Jeśli chodzi o rywala to ma na koncie 4 spotkania. Jego bilans to 1 wygrana i 3 porażki. Ich gra jednak nie wygląda tak źle. W 4 rozegranych meczach w tym sezonie zawsze potrafili ugrać co najmniej 1 seta, a grali już chociażby z liderem Spor TOTO, co jest sukcesem. Na 10 ostatnich meczów z udziałem gości aż 8 razy było więcej niż 3 sety w meczu. W tamtym sezonie w hali w Stambule gospodarze wygrali, ale stracili jednego seta. Wydaje mi się, że tak będzie i teraz. Fenerbahce będzie górą, ale rywale napsują im krwi.