Typ: Over Over 137,5

Kurs: 1.54

Minio

0 x typer dnia, 0 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam wszystkich i zapraszam na dzisiejsze rozgrywki Polaków w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Nie jestem ekspertem z tej dyscypliny, ale dopiero dziś pomyślałem sobie jak wielkimi faworytami i graczami jesteśmy jeśli chodzi o ta dyscyplinę sportowa! Kurs na drużynę z Kędzierzyna wynosi 1.09, to tak, jakby Real przyjechał do Wisły Płock porównując do piłki nożnej. Nie ma co się wygłupiać i liczyć na taka niespodziankę, ja jednak znalazłem atrakcyjny kurs na dzisiejsze spotkanie. Przejdźmy zatem do krótkiej analizy: fenerbace przegrało u siebie ze Skra Bełchatów jeden do trzech, wystarczy powtórzyć taki wynik , to naprawdę nie jest trudne. W grupie wygrało dwa spotkani z jeszcze słabszym Lindemans Aalst, wystarczy znów urwać seta, ale wcale nie ma takiej konieczności, jeśli powalczą i przegrają trzy sety mało różnica, rośniesz będzie to mnie satysfakcjonować : 25:21 x 3 daj nam równo 138 punktów i jak to mówią dziękuje. Zespół z Turcji gra u Siebie, jest to na pewno dodatkowy atut, wcale nie jest taki słaby , w lidze tureckiej jest niepodzielnym liderem, który wygrywa praktycznie wszystko. Jako drużyna pokazali już kilka razy, że można, poziom drużyn w Europie wyrównuje się coraz bardziej i liczę , że dziś si o tym przekonamy. Zapraszam na spotkanie.