Kurs: 1.56

Partner: lvbet

mlody622

16 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Siemka, siemka. Witam wszystkich typerów oraz wszystkie typerki i serdecznie zapraszam do przeczytania mojej analizy. Wczoraj bardzo słaby dzien, trafione tylko 2 na 5 typów, co spowodowało, że o typera tygodnia nie mam już szans powalczyć. Jednak nie poddaję się i będę próbował powalczyć o najlepszego typera kategori lub też typera dnia. A więc postanowiłem przedstawić dzisiaj kilka typów z siatkówki. Dzień zaczniemy typem na poranek. Dziś o godzinie 7:00 na przeciw siebie zagrają Suntory Sunbirds oraz JT Thunders. Mecz będzie rozgrywany w ramach japońskiej ligi siatkówki. W tym spotkaniu faworytem jest Suntory Sunbirds, jednak kurs na to jest mały. Ja znalazłem coś co się niejako łączy ze zwycięstem. Według mnie Suntory Sunbirds wygra pierwszy set. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.56 a oferuje go Lvbet. Suntory Sunbirds tylko jedna porażka w ostatnich 5 meczach, natomiast JT Thunders ma ostatnio słabszą formę, wygrali tylko 2 z ostatnich 5 spotkań. Suntory Sunbirds znajduje się na 1 pozycji w tabeli, natomiast JT Thunders na 4. Patrząc na te statystyki Suntory Sunbirds powinno wygrać ten mecz i są spore szanse na wygranie 1'szego setu. Jednak według mnie JT Thunders może wkońcu poprawić formę i zaskoczyć w tym spotkaniu, jednak patrząc po poprzednich meczach obu drużyn, to Suntory Sunbirds bardzo często wygrywa pierwszy set, a JT Thunders często pierwszy set przegrywa. Pozdrawiam mlody622