Zarejestruj się teraz!Bezpieczny AKO do 90 zł200 zł bez Ryzyka

Autor:

Nescal

8 x typer dnia, 6 x typer tygodnia, 0 x typer miesiąca

Witam Wszystkich Użytkowników jak i Użytkowniczki tej strony. Na czwartek wyszukałem typ z siatkówki z Korei Południowej. Tam o godzinie 11.00 rozpocznie się mecz pomiędzy taki drużynami jak: Kepco z OK Financial Group. Kepco ostatnio jest w formie. Od 3 meczy wygrywają. Ostatnio ograli KB Stars u siebie 3 : 0. Wcześniej też u siebie wygrali z KAL Jumbos. W tabeli jednak są niżej od swojego przeciwnika. Aktualnie są na 5 czyli trzecim od końca miejscu. Na 20 meczów 10 wygrali zaś 10 przegrali. Ich bilans setów wynosi 42 : 41 i mają na koncie 31 punktów. OK Financial Group to 2 drużyna ligi. Na 21 meczów 14 wygrali zaś 7 przegrali. Ich bilans setów wynosi 47 : 40 i mają na koncie 37 punktów. Jednak ostatnio grają w kratkę. Ostatnio co prawda wygrali ale 3 : 2 u siebie z Hyundai Skywalkers czyli z szóstą drużyną tabeli. Patrząc na mecze pomiędzy Kepco - OK Financial Group to tak bywała że która drużyna była gospodarzem to ta wygrywała. Ja stawiam jednak nie na wygraną całego meczu przez gospodarza a na wygraną przez gospodarza 1 seta z handicapem -2.5. W związku z tym Kepco wg tego typu musi wygrać 25 : 22 w pierwszym secie lub wyżej. Myślę że wziązku z tym że są w formie to dokonają tego.