Typ: HA Handicap punktowy w 1 secie Legionowo K + 2.5

baner

Autor:

Xlesss

12 x typer dnia, 4 x typer tygodnia, 1 x typer miesiąca

Witam Czytelników moich analiz. Na poniedziałek dodam analizę meczu z polskiej piłki siatkowej kobiet. Na godzinę 17.30 zaplanowano start meczu pomiędzy Legionowo K a Radom K. Ekipa Legionowo K zajmuje w tabeli 6 miejsce i ma 8 punktów uzbieranych zaś ich bilans setow wynosi 10 : 12. Radom K. ma też 8 punktów uzbierane ale zamiast 6 meczów rozegranych mają tych meczów na koncie trzy. Czyli mają komplet wygranych. Bilans setów 9 : 2. Obie drużyny mają zgoła odmienne ostatnie wyniki. Legionowo K przegrały trzy swoje ostatnie spotkania. Ostatnio niespodziewanie przegrały z Joker Świecie K u siebie 0 : 3. Radom K zaś odwrotnie niż swoje rywalki wygrały 3 swoje ostatnie spotkania. Ostatnio z Wrocław K u siebie 3 : 0. Uważam że w tym meczu Legionowo K nie przegra 1 seta o więcej jak o 2.5 punkta. Zawaliły ostatni swój mecz rozgrywany u siebie i moim zdaniem nie powinny powtórzyć tego w kplejnym meczu też planowanym do rozegrania na swoim parkiecie. 1 set nie raz należy do tych niefaworyzowanych drużyn a w tym wypadku ze względu na ostatnie wynyki tych drużyn to tym bardziej wydaje mi się prawdopodobne do wejścia. Kurs na to na portalu bukmacherskim Fortuna wynosi 1.72. Pozdrawiam i do następnej analizy.